„Sport – Integracja – Zabawa VIII” w Dąbrowie Białostockiej

przez | 22 września 2010

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia” w Dąbrowie Białostockiej zorganizowało imprezę pod nazwą ,,Sport-Integracja –Zabawa VIII”. Spotkanie odbyło się 22.09.2010 r.  przy udziale dzieci ze świetlicy Adopcyjno-Rehabilitacyjnej, wolontariuszy z miejscowego Liceum Ogólnokształcącego oraz gości honorowych tego spotkania którymi byli uczestnicy programu Lifelong Learning Programme czyli ,, Uczenie się przez całe życie”:
– Sempati Sport Club Association z Turcji
– Landesbetrieb Hamburger Volkshochschule z Niemiec
– Formamentis Onlus z Włoch.
Zawody zostały przeprowadzone pomiędzy WTZ Sokółka a WTZ Dąbrowa Białostocka. Sportowa rywalizacja przebiegała w 6 konkurencjach: rzut do kosza, strzał na bramkę, ciągnięcie liny, wybijanka, sztafeta zadaniowa i rzut piłką lekarską. Podczas  przerwy  odbył się  międzynarodowy mecz piłkarski między drużyną złożoną z uczestników projektu a zawodnikami  z Dąbrowy Białostockiej.
Następnie uczestnicy otrzymali posiłek i napoje, spędzili czas w miłej i przyjaznej atmosferze.
Nasza drużyna zajęła I miejsce, otrzymała puchar oraz upominki przygotowane przez organizatora.

Dodaj komentarz