„Rozgrywki na Trawie w Piłce Nożnej dla Niepełnosprawnych” w Dzięciołówce

przez | 21 września 2012

Promowanie zdrowego stylu życia poprzez sport to jedna z idei realizowanych w naszej placówce dlatego też chętnie skorzystaliśmy z zaproszenia nadesłanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Korycinie oraz Dom Gościnny w Dzięciołówce. Pierwsze ,,Rozgrywki na Trawie w Piłce Nożnej dla Niepełnosprawnych” odbyły się dnia 21 września 2012 r. na boisku w Dzięciołówce. Oprócz organizatorów do turnieju zgłosiły się również: WTZ Mońki, WTZ ,,Jard” w Białymstoku, DPS Białystok, ŚDS Białystok, ŚDS Caritas w Białymstoku oraz dwie nasze drużyny. Dla osób nie zainteresowanych rozgrywkami gospodarze przygotowali dodatkowe atrakcje w ,,Truskawkowej wiosce” w postaci konkursów tj. truskawkowa siatkówka, rzut do celu, biesiadnia truskawkowa, salonik zdrowia, bieg w truskawkowych nartach oraz piłkarski plener malarski. W przerwach między meczami można było zjeść kiełbaskę pieczoną na ognisku, słodki deser lub posilić się w stołówce, a na osoby lubiące kontakt ze zwierzętami czekało mini-zoo( kucyki, kozy i paw). W turnieju głównym nasze drużyny spisały się bardzo dobrze, doszły do półfinałów zdobywając odpowiednio trzecie i czwarte miejsce.

Dodaj komentarz