„Baw się razem z nami – III edycja” w Szudziałowie

przez | 11 czerwca 2013

W dniu 11 czerwca 2013 roku na kompleksie rekreacyjno-sportowym „Orlik” w Szudziałowie odbyła się impreza kulturalno-sportowa pod hasłem „Baw się razem z nami – III edycja” zorganizowana przez Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie. W ramach imprezy rozegrano zawody sportowe składające się z dziesięciu ciekawych i zabawnych konkurencji, ale wymagających dobrej sprawności. Nasza drużyna wspierana przez czworo uczniów miejscowej szkoły podstawowej wywalczyła I miejsce zdobywając zwycięski puchar i medale. Dużym uznaniem zgromadzonej widowni cieszyły się prezentacje artystyczne pod hasłem „Mikrofon dla wszystkich”. W tej dziedzinie zaprezentowaliśmy skecz pod tytułem „Babcia”, który zebrał gromkie brawa i wyzwolił wiele pozytywnych wrażeń. Przez cały czas trwania spotkania czynne było stoisko, przy którym można było obejrzeć i kupić produkty wykonane na zajęciach w Warsztacie. Nasze wyroby wzbudzały zainteresowanie i cieszyły się dużym powodzeniem. Zebraliśmy pochwały za różnorodność, staranne wykonanie i estetykę prezentowanych artykułów. Stoiskiem opiekował się Andrzej Mancewicz, który umiejętnie zachwalał towar. W tym roku w Szudziałowie po raz pierwszy przeprowadzono konkurs ortografii w kategorii „Dorośli”. Nasz Warsztat reprezentowała pani Anna Bogdan, która zdobyła tytuł „Mistrza Ortografii” Gminy Szudziałowo. nasz udział w imprezie kulturalno-sportowej „Baw się razem z nami” można zaliczyć do bardzo udanych.

Dodaj komentarz