,,Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych” w Sokółce

przez | 16 grudnia 2013

W dniu 16 grudnia 2013 roku na pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce odbyły się ,,Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych”. Dyrektor OSiR  Mirosław Bielawski oraz Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Mieczysław Baszko dokonali uroczystego otwarcia zawodów.
Niezwykle miło było nam skorzystać z zaproszenia i dać szansę naszym podopiecznym na przeżywanie radości z sukcesów poprzez zaprezentowanie ich umiejętności i możliwości.
Na zawody przybyły oprócz nas trzy zespoły z następujących placówek: Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych ,,Start” z Białegostoku, WTZ Dąbrowa Białostocka oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Sokółki.
Zawodom towarzyszyła atmosfera wsparcia i życzliwości a oprócz emocji sportowych organizatorzy zapewnili wszystkim poczęstunek oraz napoje.  Nasi uczestnicy: Krzysztof Marculewicz, Mariusz Gardziejczyk, Dariusz Rabiczko, Daniel Horosz i Marcin Rećko  otrzymali zasłużone nagrody rzeczowe, dyplomy oraz medale.  Spotkanie to wyzwoliło w nas pozytywne emocje, pozostawiając wiele niezapomnianych wspomnień.

Dodaj komentarz