„Baw się razem z nami” w Szudziałowie

przez | 5 czerwca 2014

W czwartek, 5 czerwca reprezentacja naszego Warsztatu wzięła udział w imprezie integracyjnej osób niepełnosprawnych pod nazwą ” Baw się razem z nami ” w Szudziałowie. organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie. W programie spotkania były występy teatralne i muzyczne oraz zawody sportowe z udziałem osób niepełnosprawnych.
Nasz Warsztat wystawił reprezentację w składzie: Weronika Marculewicz, Janina Gieniusz, Daniel Horosz, Sławomir Tomaszycki, Wojciech Rudzik i Marcin Rećko. Nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna i po raz drugi zwyciężyła w tych zawodach. Odebraliśmy puchar, dyplom i upominki dla każdego zawodnika. By nie zabrakło sił w sportowych konkurencjach gospodarze poczęstowali wszystkich obiadem, ciastem i lodami. Zorganizowano także stoiska kiermaszu, na którym sprzedawaliśmy wytwory naszej pracy w ramach prowadzonych zajęć. Nasze produkty cieszyły się dużym powodzeniem i dobrze się sprzedawały.

Dodaj komentarz