Piknik Integracyjny w Bobrówce

przez | 31 sierpnia 2017

Stają się już tradycją coroczne pikniki integracyjne w Bobrówce. Spotykają się na nich uczestnicy wielu placówek z województwa podlaskiego. Gościli tam, oprócz nas podopieczni WTZ z Nowej Woli, Grajewa, Moniek, Dąbrowy Białostockiej, AC w Białymstoku, Caritas Polska, klienci Środowiskowego Domu z Moniek i Domu Gościnnego z Dzięciołówki.
Uczestnicy Pikniku bawili się przy muzyce dyskotekowej prezentowanej przez Didżeja. Odważniejsi mogli spróbować swoich sił w karaoke. Z naszego Warsztatu tylko Ania Dowgier i Mariusz Gardziejczyk zaśpiewali solo i w duecie. Inni brali udział w zabawie tanecznej, w przeciąganiu liny i w innych proponowanych konkurencjach. Wszystkim chętnym zabawny klown wręczał figurki z cienkich baloników.
Nie zabrakło ciepłego posiłku, na który złożyła się gęsta zupa i parzona kiełbasa. Pragnienie gasiły gazowane napoje, a na deser były świeże pączki. Pogoda dopisała, a słońce podgrzewało atmosferę dobrej zabawy, miłych spotkań i zawieranych nowych znajomości. Do domu wracaliśmy zadowoleni, naładowani pozytywną energią dobrze przeżytego dnia.

Dodaj komentarz