Spotkanie opłatkowe

przez | 13 grudnia 2017

Dnia 13 grudnia 2017r. na terenie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Sokółce odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe, na które przybyli: Starosta Sokólski pan Piotr Rećko, Członek Zarządu Powiatu pani Alicja Rysiejko, Dyrektor PCPR w Sokółce pan Wojciech Obiała, Prezes Zarządu naszego Stowarzyszenia pan Grzegorz Bieńkowski, Skarbnik Zarządu naszego Stowarzyszenia pani Ludmiła Czyżewska oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia pan Józef Arciuch.
Spotkanie rozpoczęło się powitaniem przybyłych gości. Wspólną modlitwę poprowadził Dziekan Senior naszego Dekanatu, przewielebny ksiądz Prałat mgr Józef Kuczyński. Starosta Sokólski pan Piotr Rećko złożył uczestnikom spotkania serdeczne życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Po wystąpieniach gości  przełamaliśmy się opłatkiem. Na stołach królowały tradycyjne potrawy wigilijne. Zebranym towarzyszyła radosna świąteczna atmosfera.

Dodaj komentarz