Spotkanie opłatkowe

przez | 11 grudnia 2019

W środę 11 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe, które wprowadziło nas w radosny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Na spotkanie przybyli goście ze Starostwa w osobach pana Jerzego Białomyzy Członka Zarządu Powiatu sokólskiego i pani Alicji Rysiejko Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sokółce. Duchową stronę spotkania zapewnili księża dziekani w osobach Dziekana Seniora księdza infułata mgr Józefa Kuczyńskiego i obecnego Dziekana Dekanatu Sokólskiego księdza kanonika Stanisława Gniedziejko. Na uroczystość przybyły także władze naszego Stowarzyszenia w osobach pana Grzegorza Bieńkowskiego Prezesa Stowarzyszenia, pani Ludmiły Czyżewskiej Skarbnika Stowarzyszenia oraz pana Józefa Arciucha Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. W spotkaniu wzięli udział pracownicy i uczestnicy Warsztatu. Uroczystość rozpoczęła się wspólną modlitwą, po której nastąpiły życzenia świąteczne i noworoczne oraz łamanie się opłatkiem. W miłej atmosferze i i odświętnie udekorowanej sali szczególnie dobrze smakowały wigilijne potrawy i słodkości. Świąteczny nastrój podtrzymywały kolędy, które towarzyszyły w tle podczas spotkania. Wszyscy poczuliśmy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dodaj komentarz