„Baw się razem z nami” w Szudziałowie

przez | 12 czerwca 2012

Dnia 12 czerwca 2012 r. współuczestniczyliśmy  w imprezie  integracyjnej pod nazwą ,,Baw się razem z nami” zorganizowaną i przeprowadzoną przez Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie. W spotkaniu udział  wzięły  też  delegacje  na Rzecz Osób WTZ Stowarzyszenie Niepełnosprawnych i Wykluczonych Społecznie ,, Drabina” z Krynek, WTZ Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ,, Radość Życia” z Dąbrowy Białostockiej, Środowiskowy Dom Samopomocy z Sokółki oraz dzieci i młodzież z gminy Szudziałowo. Zaprezentowaliśmy nasze prace na stoisku pn. ,, Dzieło naszych rąk”, umiejętnościami wokalnymi wykazali się Andrzej Szutko oraz  Agata Bitiucka a cała drużyna   rywalizowała w zawodach sportowych.
Mieliśmy zaszczyt otrzymania  dyplomów i nagród rzeczowych z rąk pań z PCPR w Sokółce Angeliny Aluszczyk i Iwony Woronowicz, Wójta Gminy Szudziałowo pana Mariusza Czabana oraz dyrektora ZS w Szudziałowie pana Bohdana Olchowika.
Spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera, którą stworzyli wszyscy uczestnicy imprezy. Dopisała nie tylko pogoda, ale przede wszystkim dobry humor, wszyscy bawili się znakomicie.

Dodaj komentarz