24 czerwca na działce rekreacyjnej naszego Warsztatu odbyło się spotkanie integracyjne rozpoczynające letni sezon na warsztatowej działce ROD. Korzystając ze słonecznej pogody realizowaliśmy zajęcia ruchowe w plenerze, które zapewniły uczestnikom wspaniałą zabawę i wesołą rozrywkę. Zainteresowaniem cieszyły się również gry planszowe rozwijające umiejętności społeczne, emocjonalne i poznawcze naszych podopiecznych. Wszystkim smakowały pyszne kiełbaski z rusztu – dobre jedzenie to podstawa udanego relaksu. Odpoczynek wśród własnych upraw: warzyw, owoców, ziół oraz ulubionych roślin ozdobnych sprawił, że miło i aktywnie spędziliśmy czas na świeżym powietrzu.
